Mimoň
31. 5 - 2. 6. 2019

Poslední naděje

Poslední naděje

The Walking Dead Larp nabízí jedinečnou příležitost stát se přeživším ve světě kde vyhrála smrt. Jako přeživší si prožiješ dramata, zrady, hledání jídla ale i boj o holý život a to nejen s nemrtvými ale i živými. Protože i tvůj nejlepší přítel tě může zradit pro hrst rýže.

Ve hře má každý jednotlivec svůj příběh a ukoly. Společně pak hráči vytvoří živoucí svět, který obsahuje hromady lokací, interaktivních prvků, obchodníků, banditů, pokladů a malých příběhů k prozkoumání.

Můžeš se stát farmářem, obchodníkem, lovcem nemrtvých, žoldákem, doktorem, fětákem anebo podlým zlodějem i vrahem.

To vše dohromady vytvoří unikátní herní zážitek na který budeš ještě dlouho vzpomínat.

Nikdy jsem ještě The Walking Dead nehrál
——————————————-
To vůbec nevadí. Někteří hráči sice sledují se svými postavami příběhovou linku již delší dobu, ale není žádný problém zapojit se do světa s postavou novou – buď tvou vlastní anebo napsanou od organizátorů. Většina hráčů bude mít novou postavu. Nemusíš se tedy bát, že bys do světa neproniknul.

Nebude to moc náročné?
——————————————-
Walking Dead Larp je vhodný i pro začínající hráče. Například nepotřebuješ investovat žádné peníze do kostýmu. Díky tomu, že se hra odehrává v postapo současnosti ti stačí pouze stáré a poničené oblečení, které určitě najdeš na dně své šatní skříně.

Hra samotná se náročnější může zdát, přecejen se hraje s herním jídlem což jsou různé konzervy, sušená masa, olivy či domácí chléb. Občas je tedy třeba si jídlo ulovit, vyobchodovat anebo prostě a jednoduše ukrást.

Taktéž se hraje minimálně přes jednu noc.

Kdy a kde to bude?
——————————————-
31.5-2.6.2019 v airsoft areálu Nové Dvory, u Mimoňě

A co registrace?
——————————————-
Registrační formulář zde: https://goo.gl/forms/kpy2Mf05a9xldrZb2

Zapiště si termín za uši a nenechte si to ujít!

Facebook event: https://www.facebook.com/events/1564942663608046/

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich