Mimoň
31. 5 - 2. 6. 2019

Postavy

13177981_1323028127711196_2555983411176051958_n

Postavy

Jsou dvě možnosti, jak vytvořit postavu a to sice:

 • 1) použít vlastní fantazii a napsat si postavu podle přihlašovacího formuláře.
 • 2) nechat napsat postavu organizátory
 • V prvním případě není nic jednoduššího než se volně inspirovat nějakou postavou ze seriálu, nebo komiksu TWD. Hráči napsané postavy musí být zaslány na mail hlavního organizátora, pro schválení a upravení pro hru (slovo organizátora: Nebudeme vám pokud možno měnit nic, ale prosím pochopte, že pro hru není žádoucí mít skupinu plnou MacGyverů). Všeobecně platí, že zahrát hru s postavou Chucka Norrise umí kde kdo, ale zahrát hru s nimrodem, co si ujíždí na drogách a ideálně má ještě nějaké psychostavy, je prostě výzva!

  V druhém případě se může stát, že vám postava zrovna nesedne, nicméně postavy budeme rozesílat dostatečně dlouho před akcí a tak se ke své postavě můžete v obou případech vyjádřit a po vzájemné dohodě vám bude postava upravena na přání ;-).

  Jak to vlastně vypadá? Úplně jednoduše. Napíšete kdo jste (herní jméno i vaše skutečné), poté nějakou stručnou charakteristiku, ideálně doprovázenou nějakým příběhem. Vypadá to jako slohovka ze školy, ale není to tak! Jako inspiraci přikládám jednu nevyužitou postavu pro inspiraci.

  Troy: Je vlastně vlk v beránčí kůži…opravdu má totiž co dočinění s frakcí vlků…je to totiž jedna z osob, které Alfa (původní velitel frakce vlků…dnes již něco jako modla…ale ty žiješ pořád s domněním že žije a vede vlky) vyslal páchat rozbroje a diverzi v řadách odolných nepřátel…díky svým vlastnostem sis vysloužila uznání u Convoye, když jsi zachránila Seržanta ‚Quitarmana‘ Blonďáka (velitel jednotky Convoye) před jistou smrtí (horda zombies)…on je také jediný důvod proč tě ještě Convoy nezlikvidoval…pro tvé označení ‚W‘ vyřezaném na čele se tě spousta civilistů z řad Convoye bojí…naopak vojenská část k tobě cítí velikou nedůvěru a nevěří ve tvé způsoby jednání…jediný důvod proč tě ještě nikdo z nich nenapadl je přirozená autorita zmíněného Seržanta…v Convoyi vystupuješ s historkou…že jsi sice byla členem frakce vlků…ale při prvním útoku na jednu osadu jsi utekla, protože jsi nevěřila, že něco takového se dá dělat pod jakoukoliv záminkou…(barvitě jim můžeš vylíčit jaký to byl masakr…jak jsi zabila tři vlky a utekla když po tobě chtěli abys zabila malé dítě).
  Takže takhle nějak a líp.

  Nemusíte se bát, že když nemáte básnické střevo, tak že akce není pro vás…za tu dobu co TWD funguje, jsme se setkali se vším možným a vždy jsme to dali s hráči nějak dohromady
  Pokud jde o kostým, nemusíte jezdit v nějaké PA zběsilosti, pamatujte, že dějová linie se nyní odehrává nějakých 6-7 let od outbreaku.

  Základní informace o letošním ročníku a registrace zde!